Hakkımızda

MasterCamp Eğitim ve Danışmanlık, 2017 yılında kurulan bireylerin profesyonel yetkinliklerini, güncel ve hayata geçirilebilen özgün yöntemlerle ileriye taşıyan bir eğitim platformudur.

MasterCamp, bireylerin mesleklerinde “ustalık” seviyesine doğru ilerleyebilecekleri bir eğitim tasarımına sahiptir.

MasterCamp eğitim programları, ikinci kariyerini hayata geçirmek isteğindeki profesyonellerin de yolculuğunu kısa ve etkili hale getirmektedir.

Kurum çalışanlarına ve bireylere yönelik olarak; mevcut ve yeni kariyer analizi, yönetim danışmanlığı, liderlik programları, hitabet ve iletişim gibi başlıkların yanı sıra iş hayatında “storytelling (hikaye anlatıcılığı)” ile sunum becerilerinin yer aldığı, sürekli güncellenen eğitim programları sunmaktadır.

Akademik altyapısını, güçlü profesyonel deneyimle birleştirmiş ve eğitim içeriğini de bu süzgeçten geçirerek özgün şekilde geliştirmiş “usta” bir eğitmen ekibine sahiptir.

Akademi Minerva,

Bilginin Özgürce Dolaştığı Yer

Merak eden her bireyin dahil olabileceği ortamları arttırmak ve eğitim ortamını hiyerarşiden arındırabilmek ,“Minerva Akademi’nin” ana hedefi. İnsanların beraber fikir ürettikleri ve disiplinler arası düşünme derinliğini arttırabildikleri yeni bir akademi düşüncesiyle yola çıktık.

Ne Umuyoruz ?

Zamanın şartlarına uyum sağlayamayan eğitim sisteminin yerine, yaratıcılığı ön plana çıkaran herkesin üretim süreçlerine dahil olduğu bir akademi, günümüz şartlarında herkesin sığınabileceği koşulları yaratabilirse o zaman kültürel konularla uğraşan insanların çok daha özgür ve paylaşımcı olabileceğini umuyoruz.

Ne Istiyoruz ?

“Minerva Akademi” olarak yola çıkarken insanlara, kendilerini atölyelerimiz ve münazaralarımız aracılığıyla daha özgür ve özgün düşünebilmekten korkmadıkları bir ortam sağlamak istiyoruz.

back to top